سلب مسئولیت – شرایط و ضوابط

کاربر گرامی، قطعا در وهله اول سلامتی شما برای ما از همه چیز مهم تر است و اساس این محصول نیز بر پایه بهبود سلامتی شما بنیان نهاده شده است. ایران کلروفیل به علت حساسیت این محصول، تاییدیه آزمایشگاه همکار غذا و دارو را برای محصولات خود دریافت کرده است و همواره در تلاش بوده تا محصولی با کیفیت و همچنین با غلظت استاندارد و با کمترین مواد نگه دارنده و افزودنی به شما مصرف کنندگان عزیز ارائه کند؛ با این حال هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌ کنیم که در موارد بسیار حساس و بیماری های خاص از این محصول استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشورت با پزشکان و متخصصان دعوت می‌ کنیم.

توصیه ایران کلروفیل به شما این است که برای تشخیص، تسکین و درمان مشکلات حوزه پزشکی و سلامت خود، ابتدا با پزشک متخصص مشورت کنید و در صورت تایید ایشان، از محصولات ارائه شده استفاده نمایید، در غیر این صورت تمامی مسئولیت‌ ها برعهده شخص کاربر (خریدار) خواهد بود.

در نهایت ایران کلروفیل با احترام مسئولیت هرگونه استفاده ناآگاهانه از این محصول یا هر اقدامی که بدون مشورت پزشک منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ ای شود را از خود سلب می‌ نماید.